2024.10.05 DRSE 100m-es Házi bajnokság

2024.10.08

2024.10.05-én szombaton megrendezésre került DRSE jóvoltából a 100m-es házi bajnokság. Versenyen sokan részt vettek és voltak akik nagyon szép eredménnyel tértek haza. Versenyen voltak fiatalabb versenyzők is, akik megmérettették magukat.

Aki a 100m-en optikás és nyílt irányzékú puskával valamint pisztollyal is meglőtte a kívánt eredményt és a legjobb helyen végzett az elnyerte a Hajdúság mesterlövésze címet és kupát.

DRSE szervezésében 2024.10.05-én Debrecen-Apafa lőtéren megrendezett 100m-es lőversenyen nyílt irányzékú puskával és pisztollyal elért , összesített eredmények alapján a Hajdúság Mesterlövésze Oklevelet kiérdemelték Lakatos Sándor sportlövő, Nagy Viktor sportlövő. Egyéni számokban is sok érem kiosztásra került a versenyzők között. Köszönet, hogy sok versenyző részt vett a versenyen az időjárás viszonyok ellenére is. Külön elismerés az Oklevelet elnyert sportlövőknek ill. Dr.Balogh Imrének a verseny megrendezéséhez.